Bestuur

VoorzitterMariƫlle Prinsenvoorzitter@olympiaharderwijk.nl
SecretarisEsther Bottersecretariaat@olympiaharderwijk.nl
PenningmeesterSandra Foppenpenningmeester@olympiaharderwijk.nl
2e penningmeesterAnneke Schefferpenningmeester@olympiaharderwijk.nl
LedenadministratieReina Sluiterledenadministratie@olympiaharderwijk.nl
Technische zaken en functioneel beheerLydia Gortertechnischezaken@olympiaharderwijk.nl
Technische zaken dansKarin Stoopkarin.stoop@olympiaharderwijk.nl
Algemeen lidSuzanne Spoelstrasuzanne.spoelstra@olympiaharderwijk.nl

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *